12.klašu Gredzenvakara izrāde “Skroderdienas Silmačos” izskanējusi

Kādā pavisam parastā, bet mums 12tajiem īpašā piektdienā, kad aiz loga stipri puteņoja ( bet nekādā ziņā tas mums netraucēja), mēs bijām gatavi parādīt to, cik labi aktieri spējam būt, priecējot skatītājus ar izrādi “Skroderdienas Silmačos”. Liels satraukums, bailes, pat trīcošas rokas -mēs nespējām noticēt tam, ka tā diena beidzot ir klāt, kurai mēs tik ilgi un cītīgi gatavojāmies. Gatavošanās periods bija ļoti garš un emocijām bagāts – strīdējāmies, nespējām vienoties, reizēm pat šķita, ka mums nekas neizdosies, jo sākumā bija ļoti grūti abām klasēm sadarboties, bet beigās atradām kopīgu valodu. Manuprāt, no sevis atdevām pilnīgi visu, lai izrāde izdotos. Izrādes laikā skatītāju rindās bija dzirdami smiekli, kas apliecināja to, ka viņiem tiešām patīk. Liela gandarījuma sajūta un prieks par to, ka mums kopā izdevās!  Katram 12tajam šī diena bija īpaša, ko atcerēsies ilgi!

Emīlija – Gredzenvakars bija ļoti interesanta, jauna pieredze, jo uz skatuves kā aktrise atrados pirmo reizi. Patika tas, ka saliedējāmies ar paralēlklasi un kopā jautri pavadījām laiku gatavojoties, spēlējot un arī nosvinot paveikto darbiņu. Paldies par ziedojumiem, esam ļoti pateicīgi visiem, kas ieradās un palīdzēja uzturēt jautro atmosfēru zālē.
Elīza – Gredzenizrādes tapšanas process ir labs veids kā satuvināt divas klases. Ja ğenerālmēğinājumā likās, ka 3. cēliens vispār nebūs, tad izrādes laikā paši bijām izbrīnīti, cik labi viss sanāca. Ilgs laiks bija pavadīts mēģinājumos tik īsam mirklim kā izrāde.
Nākamajiem 12. iesaku arī taisīt izrādi, kurā ir ēšanas skati, lai pašiem garšīgāki mēğinājumi.
Egils – Tik labs pasākums bija!Gribas tādā pašā kompānijā visu atkārtot, bet, protams, citu izrādi.
Kitija – satraukums par klasesbiedriem, bet kopumā ļoti pozitīvas emocijas visa vakara garumā. Kopības sajūta un jautrs vakars, kurš netiks aizmirsts.
Santa – Man ļoti patika. Visi ļoti sadraudzējās. Izrāde mūs saliedēja, pati izrāde bija ļoti interesanta, itsevišķi gatavošanās tai. Tā pagāja pārāk ātri, tagad ir kā iztrūkums.Lieliska pieredze!
Endija – Gredzenvakars bija ļoti iespaidīgs, emocijām bagāts. Saņēmu daudz vairāk pozitīvu emociju, nekā es biju gaidījusi. Pēc izrādes bija liela gandarījuma sajūta, par to liels paldies jāsaka režisorei, kas mūs atvēra, lai mēs labāk varētu iejusties savā lomā!
Visu 12to klašu skolēnu vārdā varu teikt, ka šis noteikti bija viens no labākajiem notikumiem vidusskolā! Lielu paldies sakām režisorei – Agnesei Beserei, un, protams, mūsu audzinātājām – Daigai Barančanei un Artai Zepai!
Megija 12.b klase. Vairāk foto šeit

 

Irēna Birgersone