Sports

Panākumi sportā 2019./2020.m.g.

Laiks Vieta Sacensību veids Dalībnieki Skolotājs
Oktobris 2. starpnovadu florbola sacensības jaunietēm Tīna Endija Strakse 10.a, Samanta Turka 12.a, Daniela Lasmane 10.a, Nora Grišāne 9.b, Leandra Spriesle 10.a, Laura Briede 12.a, Elīna Stencele 12.a, Līga Gūtmane 7.a S.Markevica
Septembris 2. starpnovadu futbola sacensības 5.-7.kl. zēniem A.Magila 5.a, P.Rozentāls 6.b, A.Sproģis 6.b, G.Kesmins 6.b, K.Salmins 6.b, A.J.Osipovičs 6.b, L.Gūtmane 7.a, D.Tepļenkovs S.Markevica
Septembris 3. starpnovadu 10.-12. klašu futbola finālsacensības Ādams Maks 10.a, Edijs Dombrovskis 10.a,Pēteris Kramēns 10.a, Mareks Lapsenbergs 10.a, Matīss Arājs 11.a, Markuss Mehaņikovs 11.a, Artūrs Ezerlīcis 12.a, Kristers Mednis 12.a, Viesturs Arājs 12.a, kārlis Kundrāts 12.a S.Markevica
septembris 1. starpnovadu 8.-9. klašu futbola finālsacensība Komandā spēlēja: Nils Mednis 9.a, Iļja Loladze 9.a, Kristers Buls 9.a, Toms Lūsēns 8.b, Filips Kudiņš 8.b, Roberts Zvaigzne 8.b, Rihards Ķepsnis 8.b, Aleksandrs Fadeičevs 8.a, Eduards Ceļmals 9.a, Gustavs Ķezberis 9.a N.Ozols

Panākumi sportā 2018./2019.m.g.

Laiks Vieta Sacensību veids Dalībnieki Skolotājs
Vieglatlētikas sacensības 8.-9kl.

Santa Sause 400m 1.v stafete 2.v; Linda Sause 400m 2.v stafete 2.v; Aleksa Ēķupe 400m 3.v stafete 2.v; Nora Grišāne Lode 1.v Šķēps 1. V; Endija Priediņa stafete 2.v

Adrians Upenieks Lode 1. Vieta; Jānis Sproģis 1500m 3.v stafete 1. V; Nils Mednis 400m 1.v 1500m 1.v stafete 1.v; Samuēls Vingris lode 3. Vieta; Mareks Lapsenbergs T/L 3.v A/L 1.v stafete 1. V; Rolands Puķe 400m 4.v 1500m 5.v.; Edijs Dombrovskis stafete 1.v

Vieglatlētikas sacensības

vidusskola

Laura Briede T/L 1.v Lode 2.v stafete 2.v; Samanta Turka 100m 3.v 1500m 2.v stafete 2.v; Dana Gakute 400m 2.v T/L 3.v stafete 2.v; Kristiāna Mauriņa 100m 2.v 400m 1. V stafete 2.v; Elīna Stencele 100m 7.v 400m 3.v; Ansis Grišāns 1500m 1.v Šķēps 1.v stafete 1.v; Rihards Dzenis 1500m 2.v A/L 2.v stafete 1.v; Toms Andersons 100m 3.v stafete 1.v; Markuss Mehaņikovs 100m 2. V 400m 2.v stafete 1.v; Matīss Arājs 100m 4.v T/L 2.v; Ādams Maks T/L 1.v A/L 1.v
Maijs 2. Vieglatlētikas Četrcīņa 6.-7 kl. grupa zēnu komanda Dans Tepļenkovs 6.b kl.,Arvis Sproģis 5.b kl.,Patriks Rozentāls 5.b kl.,Filips Kudiņš 7.b kl.,Gustavs Līcis-Līcītis 7.b kl.,Toms Lūsēns 7.b kl. N.Ozols
Maijs 2 meiteņu komandai Demija Burlakova 7.b kl.,Roberta Laurinoviča 7.b kl.,Viktorija Loladze 7.b kl.,Rebeka Zakevica 7.b kl.,Elīza Ipoļitova 6.b kl.,Paula Ņikiforova 6. b kl. N.Ozols
Maijs 2.

Vieglatlētikas Četrcīņa 6.-7 kl. grupā

Individuālie sasniegumi

 

Paula Ņikiforova 6.b klase
3. Lūsēns 7.b klase
Saldus Kalnsētas parka Pavasara krosā N.Ozols
2. 800m distance, 6.-7.klašu grupā Paulai Ņikiforovai  6.b klase;
2. 1000m distance, vidusskolas grupā Samantai Turkai 11.a klase;
3. 1000m distance, vidusskolas grupā Laurai Briedei 11.a klase;
3. 800m distance, 3.-5.klašu grupā Arvim Sproģim 5.b klase.
2. Telpu futbola sacensības Alekss Neimanis-3.b; Alekss Magila-4.a; Felikss Sproģis-4.b; Valters Glūzda-4.c; Kristaps Ivanovskis-4.c; Ralfs Pavlovs-5.a; Gustavs Kesmins-5.b; Patriks Rozentāls-5.b; Arvis Sproģis- 5.b; Jēkabs Kudiiņš-4.b N.Ozols
Maijs 2. “Vieglatlētikas Četrcīņa” 6.-7. klašu zēniem un meitenēm individuālajā vērtējumā Paula Ņikiforova Niks Ozols
3. Toms Lūsēns Niks Ozols
2  “Vieglatlētikas Četrcīņa” 6.-7. klašu zēniem un meitenēm komandai komanda Niks Ozols
Aprīlis 3. Kurzemes zonas sacensības florbolā zēniem 8.-9. kl., gr. Nils Mednis 8.a ,Roberts Augustiņš 9.a, Ēriks Novickis 9.a, Dainis Pikalovs 9.a, Rihards Kļava 9.c, Eduards Ceļmals 8.a, Rolands Puķe 9.a,Edijs Dombrovskis 9.c. Niks Ozols
Marts 3. Starpnovadu volejbola sacensības Nils mednis 8.a, Iļja Loladze 8.a, Kristers Buls 8.a, Jānis Sproģis 8.a, Gustavs Ķezberis 8.a, Rihards Kļava 9.c, Edijs Dombrovskis 9.c, Roberts Augustiņš 9.a Niks Ozols
Decembris 3. Starpnovadu sacensības tautas bumbā 3.-5.kl.grupā meitenēm Undīne Priede 4.a, Elza Jamščikova 4.b, Māra Milta 4.b, Kitija Šulca 4.b, Justīne Andersone 4.c, Lelde Ābula 5.a, Betija Šulca 5.a, Annija Ķepsne 5.b, Adriana Konovalova 5.b, Liene Gūtmane 5.b Niks Ozols
2. Starpnovadu sacensības tautas bumbā 3.-5.kl.grupā zēniem Alekss Magila 4.a, Felikss Sproģis 4.b,Rūdolfs Ozoliņš 4.c, Adrians Palijs 4.c, Miks Kravinskis 4.c, Emīls Bruzinskis 5.a, Dāvis Gotlaufs 5.a, Patriks Rozentāls 5.b, Arvis Sproģi 5.b, Aleksis Osipovičs 5.b, Niks Ozols
Novembris 3. Starpnovadu sacensībās florbolā 7.kl.grupā zēniem Aleksandrs Fadeičevs 7.a, Mareks barons 7.a, Kristiāns Priedītis 7.a, Toms Patriks Lūsēns 7.b, Gustavs Līcis-Līcītis 7.b, Rojs  Jomants 7.b, Roberts Osipovičs 7.b Niks Ozols
3. Starpnovadu sacensībās florbolā 6.-9.kl.grupā meitenēm Līga Gūtmane 6.a, Rebeka Zakevica 7.b, Roberta Laurinoviča 7.b, Nora Grišāne 8.b, Endija Priediņa 8.b, Viktorija Loladze 7.b, Daniela Šulca 8.b, Estere Zaķe 9.c, Sonora Sergejeva 9.c, Elīna Ķezbere 9.b Niks Ozols
1. Starpnovadu sacensībās florbolā 8.-9.kl.grupā zēniem Nils Mednis 8.a, Gustavs Ķezberis 8.a, jānis Sproģis 8.a, Eduards Ceļmals 8.a, Ēriks Novickis 9.a, Rolands Puķe 9.a, Dainis Pikalovs 9.a, Rihards Kļava 9.c, Edijs Dombrovskis 9.c Niks Ozols
Septembris 1. Starpnovadu sacensības futbolā 6.-7.kl.zēniem Fēlikss  Sproģis 4.b, Patriks Rozentāls 5.b, Līga Gūtmane 6.a, Dans Tepļenkovs 6.b, Mareks Barons 7.a , Aleksandrs Fadeičevs 7.a, Toms Patriks Lūsēns 7.b, Gustavs Līcis – Līcītis 7.b, Filips Kudiņš 7.b, Rihards Ķepsnis 7.b Niks Ozols

Panākumi sportā 2017./2018.m.g.

Laiks Vieta Sacensību veids Dalībnieki Skolotājs
maijs 3. Jauniešu komandu konkurencē ugunsdzēsības sacensībās “Stiprie, veiklie” Saldus tehnikumā Rainers Pavārs 8.c kl.,Klāvs Zakevics 8.c kl.,Rebeka Zakevica 6.b kl.,Dora Liekmane 5.a kl.,  Edžus Zakevics 3.b kl.
maijs 1. starpnovadu pavasara kross 1000 m distancē Nils Mednis 7.a kl. sporta skolotāji
3. Kristiāna Mauriņa 11.a kl.
2. Danai Gakutei 11.a kl.
1. Samanta Turka 10.a kl.
 aprīlis 3. Kurzemes zonas sacensības florbolā 6.-7. klašu zēniem Aksels Ozols 6.b kl., Nils Mednis 7.a kl., Gustavs Ķezberis 7.a kl., Andris Šteins 7.a kl., Gustavs Līcis-Līcītis 6.b kl. , Jānis Sproģis 7.a kl., Toms Patriks Lūsens 6.b kl. Raitis Plauks
aprīlis 2 starpnovadu mini futbola sacensības 4.-5. klašu  grupā Felikss Sprogis 3.b kl., Ralfs Pavlovs 4.a kl., Līga Gūtmane 5.a kl., Emīls Bruzinskis 4.a kl., Dāvis Gotlaufs 4.a kl., Jēkabs Kudiņš 3.b kl., Valters Glūzda 3.c kl., Alekss Magila 3.a kl., Alekss Neimanis 2.b kl. Niks Ozols
aprīlis 3. Kurzemes zonas sacensības florbolā 8.-9. klašu grupā Rihards Kļava 8.c kl., Rainers Brasls 8.c kl., Aleksis Vitols 8.c kl., Roberts Augustiņš 8.a kl., Matīss Arājs 9.a kl., Mārcis Glūzda 9.a kl., Mārtiņš Šulcs 8.a kl. Ansis Pūce
aprīlis 1. Starpnovadu volejbola sacensības Aksels Ozols – 6.b kl.,Nils Mednis– 7.a kl.,Mārtiņš Šulc– 8.a kl.,
Ādams Maks– 8.a kl.,Dainis Pikalovs 8.a kl.,Krists Janševskis– 8.b kl.,Augusts Melderis 9.a kl.,Mārcis Glūzda – 9.a kl.,Atis Salmins -9.a kl.,Matīss Arājs– 9.a kl.
Niks Ozols
janvāris 1. Sportland kauss manēžā 1.posms Kuldīgā 60 m distancē Sonora Sergejeva 8.c kl.
janvāris 3. Starpnovadu basketbola sacensības 6.-7.kl.zēniem Aksels Ozols 6.b kl., Rihards Ķepsnis 6.b kl.,Matīss Kulvelis 7.a kl., Gustavs Ķezberis 7.a kl., Toms Patriks Lūsens 6.b kl., Andris Šteins 7.a kl., Nils Kristians Mednis 7.a kl. Raitis Plauks
janvāris 3. Starpnovadu basketbola sacensības 8.-9.kl.meitenēm Rūta Elizabete Ozoliņa 9.a kl., Estere Zaķe 8.c kl., Kristīne Upmane 9.b kl., Patrīcija Bruzinska 9.a kl., Tīna Olševska 8.b kl., Alise Elizabete Zemrūķe7.b kl. Niks Ozols
 decembris  2. Mākslīgās klinšu sienas kāpšanas sacensībās iesācējiem Rīgā  Māra Milta 3.b kl.,Mārtiņš Grundmanis 11.a kl., Kitija Holšteine 11.a kl.  Raitis Plauks
3. Elizabete Vasiļevska 11.a kl.
4. Raivo Freibergs 3.a kl., Gerda Olševska 11.a kl.
 decembris  1. Brocēnu un Saldus novada sacensības grieķu – romiešu cīņā Roberts Paulovskis 1.b kl., Efraims  Sergejevs 1.a kl, Raiens Arājums 4.b kl., Renārs Valters 2.a kl.,Emīls Vereskovs 3.b kl.,Kristofers Sausis 5.b kl., Daniels Polis 2.a kl., Agnis Formulēvičs 2.a kl
 decembris  2. Saldus novada basketbola sacensības vidusskolas meitenēm Dana Gakute 11.a kl.,Linda Bula 11.a kl.,Kristiāna Mauriņa 11.a kl.,Elīna Druvaskalne 11.a kl.,Elīna Stencele 10.a kl.,Laura Briede 10.a kl.,Kitija Holšteine 12.b kl.  Niks Ozols
novembris 1. „Spartakiāde 2018” 5.posms “Drošo veiklo stafetes” Egils Milnis-12.b, Mārtiņš Grundmanis-11.a, Ansis Grišāns-11.a, Rihards Jēkabs Dzenis-11.a, Ričards Strikauskis-8.a, Ādams Maks-8.a, Kristiāna Mauriņa, Kitija Holšteina-12.b
 novembris  3. Saldus novada atklātās skolu sacensības tautas bumbā 3.-5. klašu grupā Alekss Magila 3.a kl.,Fēlikss Sproģis 3. b kl.,Rūdolfs Ozoliņš 3. c kl.,Ralfs Līcis 3. c kl., Ralfs Pavlovs 4. a kl.,Dāvis Gotlaufs 4. a kl., Emīls Bruzinskis 4. a kl.,Patriks Rozentāls 4.b kl.,Arvis Sproģis 4.b kl.,Kristofers Sausis 5.b kl.,Dans Tepļenkovs 5.b kl.  Niks Ozols
novembris 1. Saldus novada atklātās skolu sacensības florbolā 6.-7.kl. Aksels Ozols 6.b kl., Gustavs Līcis – Līcītis 6.b kl.,Toms Patriks Lūsēns 6.b kl.,Nils Kristiāns Mednis 7.a kl.,Gustavs Ķezberis 7.a kl., Andris Šteins 7.a kl.,Jānis Sproģis 7.a kl. Ansis Pūce
oktobris 1. Saldus novada atklātās skolu sacensības florbolā 8.-9.kl. Rolands Puķe 8.a kl.,Ēriks Novickis 8.a kl.,Mārtiņš Šulcs 8.a kl., Roberts Augustiņš 8.a kl.,Rainers Brasls 8.c kl.,Rihards Kļava 8.c kl.,Aleksis Vītols 8.c kl.,Mārcis Glūzda 9.a kl.,Atis Salmins 9.a kl., Matīss Arājs 9.a kl. Niks Ozols
oktobris 1. starpnovadu sacensības rudens krosā jauktā stafete 4 x 800 m Nils Mednis 7.a kl.,Jānis Sproģis 7.a kl.,Demija Burlakova 6.b kl.,Roberta Laurinoviča 6.b.kl.  Niks Ozols
2. starpnovadu sacensības rudens krosā jauktajā komandā 4 x 1000 m Estere Zaķe 8.c kl.,Sonora Sergejeva 8.c kl.,Edijs Dombrovskis 8.c.kl.,Rainers Brasls 8.c kl., Niks Ozols
1. starpnovadu sacensības rudens krosā vidusskolas jauktajā stafetē 4 x 1000 m Rihards Dzenis 11.a kl.,Mathis Hirschlipp 11.a kl.,Laura Briede 10.a kl.,Samanta Turka 10.a kl. Niks Ozols
oktobris 2 Saldus novada atklātās skolu sacensības florbolā 6.-9.kl. Estere Zaķe 8.c kl.,Sonora Sergejeva 8.c kl., Revita Bula 9.b kl., Kristīne Upmane 9.b kl.,Samanta Liekniņa 9.b kl.,Santa Davidāne 9.b kl.,Patrīcija Bruzinska 9.a kl.,Rūta Elizabete Ozoliņa 9.a kl., Madara Utbarde 9.a kl., Niks Ozols
septembris 2. starpnovadu futbola sacensības 8.-9.kl.  Dainis Pikalovs 8.a kl.,Roberts Augustiņš 8.a.kl.,Mārtiņš Šulcs 8.a.kl.,Aleksis Vītols 8.c kl.,Matīss Arājums 9.a kl., Mārcis Glūzda 9.a kl., Emīls Meija 9.a kl., Augusts Melderis 9.a kl., Ričards Strikauskis 9.a kl., Mārtiņš Paulauskis 9.b kl.  Niks Ozols

Irēna Birgersone