Pulciņi

INTEREŠU IZGLĪTĪBAS PULCIŅU NODARBĪBU LAIKI

2022./2023.m.g.

Pulciņa nosaukums Pedagogs Vecuma grupa Dienas

Laiks

(no… līdz)

Krāsu pulciņš

 

Aiva Šteina 1.-2.klases Pirmdiena 14.00-14.40 14.45-15.25
3.-6.klases Otrdiena 14.00-14.40 14.45-15.25
Brocēnu vsk. ansamblis

Ināra Bērziņa,

koncertmeistare Simona Sunepa

10.-12.klases

Pirmdiena

Trešdiena

7.45-8.25

7.45-8.25

1.-4.klašu koris

Ināra Bērziņa,

koncertmeistare Simona Sunepa

1.-4.klases

Otrdiena

Ceturtdiena

8.30-9.10

8.30-9.10

5.-12.klašu koris

Ināra Bērziņa,

koncertmeistare Simona Sunepa

5.-12.klases

Otrdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

7.50-8.30

7.50-8.30

14.00-14.40

Pirmās palīdzības pulciņš Lienīte Jekavicka 2.-3.klases

Ceturtdiena

Piektdiena

14.00-14.40

13.10-13.50

Ripo droši Anete Milta

4.a klase, 4.b klase

Piektdiena

7.45-8.25

13.10-13.50

Mākslīgās klinšu kāpšanas kāpēju pulciņš

 

Kitija Holšteina 1.-4.klasēm

Pirmdiena

Piektdiena

15.45-16.45

15.30-16.30

5.-9.klasēm

Pirmdiena

Piektdiena

16.30-18.10

16.30-18.10

Basketbols meitenēm Agate Leja 1.-4.klasēm

Trešdiena

Ceturtdiena

 16.15-16.55

15.40-16.20 

Nodarbība “Pēti un eksperimentē” Dace Nīmane

1.klasēm

2.-4.klasēm

Pirmdiena

13.00-13.40

14.00-14.40

Jauno konstruktoru skola Evita Bistere

2.-4.klasēm

1.klasēm

Trešdiena

Ceturtdiena

14.00-15.00

14.00-15.00

 Matemātikas pulciņš “Āķītis” Vivita Ķezbere

1.klasēm

2.-4.klasēm

Ceturtdiena

Piektdiena

14.00-14.40

13.20-14.00

Kaligrāfija Viviāna Blumberga

3.-4.klasēm

Pirmdiena

Otrdiena

14.00-14.40

14.00-14.45

5.-9.klasēm

Pirmdiena

Otrdiena

14.45-15.25

14.45-15.25

 Jauniešu grupa metodoloģija “Stars” Viviāna Blumberga

5.-6.klasēm

Trešdiena

14.45-15.25

15.30-16.10

 Bībeles draugi “Sinepju graudiņš”

Maira Vīksna

1.-3. klasēm

4.-9.klasēm

Ceturtdiena

7.50-8.30

14.45-15.25

15.30-16.10

 Jauno uzņēmēju skola

Jānis Mūrmanis

10.-12.klasēm

Pirmdiena

15.30-16.10

Jaunsargi

Nikola Zaksa

5.-6.klasēm

Ceturtdiena

15.00-16.00

Angļu valodas nodarbība

Inese Lasmane

2.-4. klasēm

Ceturtdiena

14.00-14.40

Franču valodas nodarbība

Sanita Spriesle

1.klasēm

2.-4.klasēm

Pirmdiena

13.00-14.00

14.00-15.00

Lego robotika

Eva Raboviča

1.-4.klasēm

Trešdiena

14.00-15.00

Irēna Birgersone