Konkursi

Panākumi konkursos 2019./2020.m.g.

Laiks iegūtā vieta Konkurss Dalībnieki Skolotājs

Marts Augstākā pakāpe Brocēnu novada skatuves runas konkurss

Jasmīna Davidāne 2a

Eva Raboviča

Ernests Ulmanis 5.c

Inta Zankovska

Arnolds Maks 5.b

Anna Zariņa 11.a

Ļena Zvaigzne

Ksenija Sanduļaka 9.b

Mairita Neilande
1.pakāpe

Marta Kapeniece 3.ckl.

Viviāna Grīnberga

Kate Sestule 3.a

Evita Sergejeva

Viktorija Loladze 8.b

Mairita Neilande

Rebeka Zakevica 8.b

Tīna Endija Strakse 10.a

Inta Zankovska

Samanta Turka 12.a

Mairita Neilande
2.pakāpe

Kate Veckunga 4.a

Dace Viļumsone

Ralfs Mazrims 1.b

Svetlana Tarasova
Februāris 1.pakāpe Kurzemes reģiona ZPD konferencē

Samanta Turka 12.a, Renāte Vītola 12.a;

Daiga Barančane, Laura Miķelsone, Anete Milta  Ļena Zvaigzne
2.pakāpe

Liene Jamščikova 11.a,

3.pakāpe

Andis Cinītis 11.a

Atzinība

Samanta Liekniņa 11.a

februāris Ceļa zīme uz Brocēnu Skatuves runas konkursu 9.martā Ernests Ulmanis-5.c; Rebeka Zakevica-8.b; Viktorija Loladze-8.b; Ksenija Sanduļaka-9.b; Tīna Endija Strakse-10.a; Anna Zariņa-11.a;Samanta Turka-12.a Inta Zakovska, Mairita Neilande, Ļena Zvaigzne
1.pakāpe Vokālās mūzikas konkurss „Balsis”

Meiteņu ansamblim

Roberta Laurinoviča-8.b; Leandra Spriesle-10.a; Elizabete Zirne-10.a; Linda Aruma-10.a; Katrīne Leščuka; Renāte Vītola-12.a; Samanata Turka-12.a

Ināra Bērziņa
2.pakāpe

Brocēnu novada tautas deju kolektīva skate

 

“Dzirkstulis” Ieva Vorobjova
janvāris 3.

Piedzīvojuma spēle

„Jaunie Skrundas sargi”

 

5.a klases komanda

Aleksis Magila-5.a; Bruno Dankbārs-5.a; Jānis Gūtmanis-5.a; Ance Gederte-5.a;Undīne Priede-5.a

Aija Zakovska
3.

10.a klases komandai „Nerātnie bērneļi”

Edijs Dombrovskis-10.a; Pēteris Kramēns-10.a; Daniela Lasmane-10.a; Mareks Lapsenbergs-10.a; Ādams Maks-10.a

janvāris atzinība Liepājas reģiona pusfināla CSDD konkursā „Gribi būt mobils”

Komandai „4 velodraugi”

Roberta Laurinoviča-8.b; Demija Burlakova-8.b; Viktorija Loladze-8.b; Aleksandra Šakale-8.b; Rebeka Zakevica-8.b

Anete Milta
janvāris 1.pakāpe Brocēnu un Saldus novada zinātniski pētniecisko darbu lasījumu konference

Liene Jamščikova 11.a;

Viktorija Visocka 11.a

2.pakāpe

Samanta Liekniņa 11.a;

Andis Cinītis 11.a

Panākumi konkursos 2018./2019.m.g.

Laiks Vieta Konkurss Dalībnieki Skolotājs
Maijs 2. Republikas sacerējumu konkursā „SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949 – TRIMDAS BĒRNI 1944” Karīna Blūma Laura Miķelsone
Marts 2.  CSDD konkurss 6.-8.klasēm “Gribu būt mobils!” valsts fināls Klāvs Valteris 8.a, Aleksandrs Puškarjovs 8.b, Kristers Buls 8.a, Ralfs Stūris 8.a. Anete Milta
Marts 3.  Dzimtās valodas konkursss Ādažu Brīvajā Valdorfa skolā Edijam Dombrovskim 9.c kl.,                    Rainers Pavārs 9.c kl.,                          Liene Jamščikova 10.a kl.,                        Patrīcija Vīgante 10.a kl.,                          Samanta Turka 11.a kl.,                            Renāte Vītola 11.a kl.,                                  Inita Žukauska 11.a kl. Mairita Neilande, Inta Zankovska, Ļena Zvaigzne
Februāris 1. CSDD konkursa 6.-8.klasēm “Gribu būt mobils!” Liepājas reğiona pusfināls.Komanda “Ašie motobraucēji” Klāvs Valteris 8.a, Aleksandrs Puškarjovs 8.b, Kristers Buls 8.a, Ralfs Stūris 8.a, Nora Grišāne 8.b Anete Milta
Janvāris 1. Sacensības/konkurss  “Jaunie Skrundas sargi” Demija Burlakova 7.b, Rojs Jomants 7.b, Filips Kudiņš 7.b, Gustavs Līcis-Līcītis 7.b, Rebeka Zakevica 7.b A.Zakovska
3. Sacensības/konkurss  “Jaunie Skrundas sargi” Dana Gakute 12.a, Mārtiņš Grundmanis 12.a, Kristiāna Mauriņa 12.a, Dainis Pikalovs 9.a A.Zakovska
Decembris 1. Kalnciema “RIPO AUTO” ātruma sacensības Rojs Jomants 7.b  Z.Zaļenko
Decembris 1. Starpnovadu izteiksmīgās runas konkursā krievu valodā Ansis Grišāns 12.a, Dana Gakute 12.a, Rihards Jēkabs Dzenis 12.a Nataļja Žameida
2. Ksenija Sanduļaka 8.b, Aleksandrs Fadeičevs 7.a
3. Viktorija Parfenova 7.a
Novembris par piedalīšanos Brocēnu novada konkursā “Vietu stāsti” Kristers Miezis 4.a, Dārta Dzene 5.b,Demija Burlakova 7.b,Roberta Laurinoviča 7.b
1. Latvijas Kultūras kanona konkursā “Kultūras kanons manā skolas somā” 1.kārtā Kurzemes reģionā Samanta Turka 11.a,Ansis Grišāns 12.a,Rihards Jēkabs Dzenis 12.a Inta Zankovska
1. Starpnovadu konkursā “Brocēnu četrcīņa – Latvijai 100” Mareks Lazda 9.c
3. Sonora Sergejeva 9.c
3. Erudīcijas konkursā “UNESCO Azartiskākie Simtgades Prātnieki” Liene Jamščikova 10.a, Viesturs Arājs 10.a, Arnita Norkusa 10.a, Samanta Turka 10.a, Renāte Vītola 11.a, Annija Žilinska 11.a Mairita Neilande
1. Vizuāļās mākslas konkursā “Priekules Ikars” Elza Dunaiska Aiva Šteina
Oktobris 1.pakāpe Konkurss”Labo darbu festivāls” Aleksanrda Šakale 7.b, Roberta Laurinoviča 7.b, Marta Rancāne 7.b un Aleksandrs Fadeičevs 7.a Laura Miķelsone

Panākumi konkursos 2017./2018.m.g.

Laiks Vieta Konkurss Dalībnieki Skolotājs
Aprīlis Atzinība Saldus un Brocēnu novadu skolu konkursā ,, Lieliskais piecinieks” Dana Gakute 11.a kl.,
Kristiāna Mauriņa 11.a kl.,
Mathis Hirschlip 11.a kl.,
Ralfs Jekavickis 11.a kl.,
Mārtiņš Grundmanis 11.a kl.
Laura Miķelsone
Aprīlis 3. Latvijas Skolēnu 42. Zinātniskās pētniecības darbu konference Dace Preisa 12.b, Žanis Grundmanis 12.b Daiga Barančane
Februāris Atzinība Starptautiskā vizuālās mākslas konkursa Lidice 2018 Latvijas kārta Arvis Miezis 6.b kl. Aiva Šteina
Februāris 1. 1. pakāpes diploms  novada vokālā ansambļa skatē Jeļena Sušinska 12.b,Dace Preisa 12.b,Dana Gakute 11.a ,Elizabete Vorobjova 9.a, Samanta Turka 10.a,Elīza Milta 9.a,Elīza Bērziņa 8.a,Tīna Olševska 8.b,Katrīna Leščuka 8.a,Elīna Ķezbere 8.b.

Ināra Bērziņa

Simona Radoviča

Janvāris 1. Latvijas kultūras kanona konkurss “Kultūras kanona vēstis Latvijas nākamajā simtgadē” Alvīne Paštore 12.b kl.,Dace Preisa 12.b kl.,Samanta Turka 10.a kl. Inta Muižarāja
Janvāris 2. “Jaunie Skrundas sargi-2018” Kitija Holšteina 12.b kl., Ralfs Jekavickis 11.a kl.,Santis Bents 12.a kl.,Matīss Līdaka 12.a kl.,Kristiāna Mauriņa 11.a kl.,mārtiņš Grundmanis 11.a kl. līdzi brauca Aija Zakovska
Janvāris 3 Latvijas simtgadei un Satversmes pieņemšanas 96. gadadienai veltīts domrakstu konkurss “Mana Latvija un Satversme” Alvīne Paštore 12.b kl. Inta Muižarāja
 Decembris  Atzinība  CSDD organizētais konkurss 6. – 8.klašu skolēniem „Gribu būt mobils!”
  • BROČU DINAMĪTS: Ā. Maks, M.Šulcs (8.a), R.Brasls, A.Vītols (8.c);
  • BROČU REZERVISTI: K.Sanduļaka, K.Ulena (7.b), Ē.Novickis (8.a), E.Dombrovskis (8.c);
  • MIN UN RULLĒ!: N.Grišāne, R.Kalve, J.Štegmanis, A.Puškarjovs (7.b);
  • BROČI GĀZĒ!: R.Kļava, R.Pavārs, Ā.Ārnieks, M.Lazda (8.c);
  • ROLTONI: S.Sergejeva, E.Zaķe, K.Zakevics, T.Kudiņš (8.c).
 Anete Milta
Decembris 1. Starpnovadu (Brocēnu, Saldus, Tukuma) krievu valodas izteiksmīgās runas konkurss 11.a kl.skolēns Ansis Grišāns (ieguva arī skatītāju balvu); 11.a kl.skolniece Dana Gakute; 12.b kl.skolniece Alvīne Paštore, 7.b.kl.skolniece Ksenija Sanduļaka

Nataļja Žameida

Olga Sušinska

atzinība 11.a kl.Rihards Jēkabs Dzenis; 6.a kl. skolēns Aleksandrs Fadeičevs
Novembris 1. Latvijas Kultūras kanona konkurss 2017.-2018. „ Kultūras kanona vēstis Latvijas nākamajā simtgadē” pirmajā kārtā Kurzemes reģionā Alvīne Paštore 12.b kl., Dace Preisa 12.b kl., Samanta Turka 10.a kl. Inta Muižarāja
Novembris 1. Militārās sporta spēlēs „ Spēks un daile” vidusskolu grupā Kitija Holšteine, Elīza Jekuma, Ernests Bušmanis un Egils Milnis 12.b kl.
Novembris 2. Militārās sporta spēlēs „ Spēks un daile” pamatskolu grupā Mārtiņš Kalniņš, Mārtiņš Mariss Burkovskis, Elīna Ķezbere, Lillija Birgere 8.b kl.

Irēna Birgersone