“Gribu būt mobils!”

21.februārī V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā notika spraigas CSDD konkursa 6.-8.klasēm “Gribu būt mobils!” Liepājas reģiona pusfināla sacensības. Tajā piedalījās 10 labākās komandas no konkursa neklātienes kārtas, bet ne vairāk kā 2 komandas no vienas skolas. Mūsu skolu pārstāvēja komanda “BROČI RULLĒ!”: Māra Milta, Marta Breidaka (8.b), Arturs Auka, Estere Lība Tarvida (8.c), Miķelis Maslovskis (6.a klase).

Komandām bija jāsagatavo mājas darbs – prezentācija par drošiem un nedrošiem paradumiem ceļu satiksmē, ko piekopj vienaudži, līdzcilvēki. Kā arī jāveic vēl 3 uzdevumi: interaktīvais tests, stafete un jālīmē ceļazīmju grāmatiņas.

Konkursa pusfināla noslēgums bija “nervus kutinošs” – mūsu komandai 2.vieta, zaudējot uzvarētājiem tikai par nieka nepilniem 2 punktiem (lai gan 3 uzdevumos no 4 bijām līderi), kas diemžēl neļāva kvalificēties valsts fināla sacensībām.

Paldies par atbalstu Brocēnu vidusskolas vadībai, Ivaram Baltgalvim un mūsu šoferītim Dagiram!

Ieskats mūsu mājasdarba prezentācijā:

GBM Brocēnu vidusskolas prezentācija

Dita Dubulta