Konkurss “Papīra tilti”

2019.gada 27.februārī RTU Liepājas filiālē notika papīra tiltu konkurss, kurš tika organizēts jau otro gadu. Pirmo reizi šajā konkursā piedalījās arī mūsu skolas 12.a klases komanda – Mārtiņš Grundmanis, Ansis Grišāns un Rihards Jēkabs Dzenis. Konkursā bija pieteiktas 24 komandas. Konstruēšanai tika atvēlētas 2 stundas. Pēc konstruēšanas vienu stunda tika atvēlēta līmes nožūšanai, kuras laikā komandas vairs nedrīkstēja turpināt konstruēt tiltus. Tilta būvēšanai katrai komandai tika piešķirtas 50 A4 papīra lapas un 2 līmes zīmuļi. Katra komanda veidoja tiltus pēc saviem ieskatiem. Vērtēšanai katrs tilts tika ievietots slogošanas aparātā. Šo darbību veica paši dalībnieki organizatora uzraudzībā. Tika ieslēgts slogošanas aparāts un novērota tilta izturētā slodze. Mūsu komandas tilts izturēja vairāk kā 12 kg. Tas nebija ne labākais, ne sliktākais rezultāts. Mēs visi guvām jaunu pieredzi.

sk.Inga Rozalinska

Irēna Birgersone