Matemātikas pēcpusdiena

  1. maijā notika Matemātikas pēcpusdiena. Bija iespēja piedalīties 5.-6.kl. skolēniem, kurus aizrauj matemātika. Pasākuma mērķis bija parādīt, ka matemātika var būt ne vien nopietna un sarežģīta, bet arī jautra un atraktīva. Tika izveidotas 4 jauktas komandas no 5.b, 6.a, 6.b un 6.c klašu skolēniem.

1.komanda: Valērija Krūtaine (5.b), Ādams Maks(6.a), Tīna Olševska (6.b), Elīna Ķezbere(6.b) un Rainers Pavārs (6.c)

2.komanda: Rēzija Kalve (5.b), Patriks Grasmanis (6.b), Mareks Lazda (6.c), Gustavs Vecmanis (6.a) un Ričards Liepa(6.c)

3.komanda: Nora Grišāne (5.b), Dainis Pikalovs (6.a), Anrians Fedotovs (6.a), Mārtiņš Kalniņš (6.b) un Klāvs Zakevics(6.c)

4.komanda: Ksenija Sanduļaka (5.b), Daniela Šulca (5.b), Kevins Oļševskis (6.b), Roberts Augustiņš (6.a) un Rihards Kļava (6.c)

Pasākumu vadīja skolotājas Svetlana Tarasova un Oksana Visocka. Komandu darbu vērtēja žūrija – Maija Golubeva. Bērni iejutās gan detektīva, gan picu cepēja lomās, gan iepirkās veikalā, gan veidoja fotorāmīti, jo matemātikas zināšanas ir nepieciešamas mūsu ikdienā. Komandām bija iespēja nopelnīt arī papildpunktus, minot mīklas, kurās bija pieminēti skaitļi.

Komandas saliedētība, ātrums, radošā izpausme palīdzēja iegūt labus rezultātus. Paldies visiem pasākuma dalībniekiem par aizrautību, centību un radošumu! Apsveicam 1.komandas skolēnus ar iegūto 1.vietu!!!

Svetlana Tarasova un Oksana Visocka

DSC_0014 DSC_0017 DSC_0019 DSC_0786

Irēna Birgersone