Stundu izmaiņas 2019./2020.m.g.

MĀCĪBU PROCESA IZMAIŅAS SAISTĪBĀ AR COVID-19!

Mācību process izglītības iestādēs joprojām norisināsies attālināti, un centralizētie svešvalodu eksāmeni tiek pārcelti uz datumiem laikposmā no 2020. gada 12. maija līdz 15. maijam.

KONSULTĀCIJU GRAFIKS 2019./2020.M.G. no 23.03. līdz 14.04.2020.

N.p.k.DarbinieksPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdiena
1.VITA BANZENA9.00 – 12.00  13.00-14.00nav skolā11.00-12.00 13.00-15.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00
2.DAIGA BARANČANEnav skolā9.00 – 12.00  13.00-14.009.00-12.00 13.00-15.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00
3.GUNĀRS GUNTIS BARONS9.00 – 12.00  13.00-15.009.00 – 12.00  13.00-15.009.00 – 12.00  13.00-15.00nav skolānav skolā
4.IRĒNA BIRGERSONE9.00 – 12.00  13.00-14.009.00 – 12.00  13.00-14.009.00 – 12.00  13.00-14.009.00 – 12.00  13.00-14.009.00-12.00
5.INESE EGLE9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.009.00-12.00 13.00-15.00nav skolā
6.MAIJA GOLUBEVA9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.00
7.VIVIĀNA GRĪNBERGA11.00-12.00 17.00 – 18.00 18.00 – 19.0011.00-12.00 18.00 – 19.0011.00-12.00 17.00 – 18.00 18.00 – 19.0011.00-12.00 17.00 – 18.00 18.00 – 19.0011.00-12.00 17.00 – 18.00 18.00 – 19.00
8.NATALIJA IVANOVA9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-15.009.00-12.00
9.SVETLANA KRŪTAINE9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00
10.VIVITA ĶEZBERE10.00-14.00 18.00-19.0010.00-14.00 18.00-19.0010.00-14.00 18.00-19.0010.00-14.00 18.00-19.0010.00-14.00 18.00-19.00
11.INESE LASMANE9.00-12.00 13.00-14.0013.00-14.00 17.00 – 19.009.00-12.00 13.00-14.0013.00-14.00 17.00 – 19.00 – 
12.OLITA ĻITVINOVA9.00-11.00 – 13.00-14.009.00 – 12.0011.00-12.00
13.SANTA MARKEVICA9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.00nav skolā
14.VINETA MIELAVA9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-11.00
15.LAURA MIĶELSONE9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.00nav skolā9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00
16.ANETE MILTAnav skolā9.00-12.00 13.00-15.00nav skolā9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00
17.INTA ZANKOVSKA9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.00nav skolā9.00-12.00 13.00-15.009.00-12.00
18.ANTRA NADZIŅA9.00 – 11.009.00 – 11.00
19.MAIRITA NEILANDEnav skolā9.00-12.00 13.00-15.009.00-12.00 13.00-15.009.00-12.00 13.00-15.009.00-12.00
20.NIKS OZOLS9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-15.00nav skolā
21.DAIGA LAPČINSKA10.00-12.0010.00-12.009.00-12.00
22.EVA RABOVIČA9.00-11.00 14.00-15.00 18.00-19.009.00-11.00 14.00-15.00 18.00-19.009.00-11.00 14.00-15.00 18.00-19.009.00-11.00 14.00-15.00 18.00-19.009.00-10.00 14.00-15.00 
23.INGA ROZALINSKA9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.0010.00-12.00 9.00-12.00 13.00-14.0010.00-12.00
24.IEVA RULLE9.00-12.00 13.00-15.009.00-12.00 13.00-15.00nav skolānav skolānav skolā
25.ZAIGA SEREBRJAKOVA14.00 – 17.009.00-10.00 13.00-15.0014.00 – 17.0013.00 – 16.0014.00 – 17.00
26.EVITA SERGEJEVA11.00-12.00 13.00-14.00 19.00-20.0011.00-12.00 13.00-14.00 19.00-20.0011.00-12.00 13.00-14.00 19.00-20.0011.00-12.00 13.00-14.00 19.00-20.0011.00-12.00 13.00-14.00 19.00-20.00
27.MARGITA SKRASTIŅA9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00
28.SANITA SPRIESLE14.00- 15.0014.00- 16.0014.00- 16.0014.00- 16.00
29.VINETA PEKA10.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.0010.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.0010.00-12.00
30.DAIGA STAŠKO 10.00-13.00 17.30-18.30 10.00-13.00 17.30-18.30 10.00-13.00 17.30-18.30 10.00-13.00 17.30-18.30 11.00-13.00 
31.AIVA ŠTEINA9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00
32.SVETLANA TARASOVA10.00-12.00 15.00-16.00 19.00 – 20.0010.00-12.00 15.00-16.00 19.00 – 20.0010.00-12.00 15.00-16.00 19.00 – 20.0010.00-12.00 15.00-16.00 19.00 – 20.0015.00-16.00 19.00 – 20.00
33.MARIKA ULMANE9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00   no 13.00-14.30 -LearnIT  – 
34.DACE VIĻUMSONE10.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.0010.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00
35.DIGNA GŪTMANE9.00-12.00 13.00-14.00nav skolā9.00-12.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00
36.OKSANA VISOCKA9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.0010.00-12.00
37.MAIRA VĪKSNA9.00-11.00 14.00-15.009.00-11.00 14.00-15.009.00-11.00 14.00-15.009.00-12.00 9.00-12.00 
38.AIJA ZAKOVSKA9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00
39.INGA ZAMBERGA9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.0010.00-12.00 13.00-14.00 18.00-19.00 9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.00
40.ARTA ZEPAnav skolā – 9.00-12.00 13.00-14.00 –  – 
41.VIJA ZUSMANE –  – 9.00-12.00 13.00-14.00 –  – 
42.ĻENA ZVAIGZNE9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00
43.NATAĻJA ŽAMEIDA9.00-12.00 13.00-14.009.00-12.00 13.00-14.00nav skolā9.00-12.00 13.00-15.009.00-12.00 13.00-14.00
Marika Ulmane