Olimpietis

18.10.2016 pie mums skolā viesojās Rio Olimpisko spēļu dalībnieks – soļotājs Arnis Rumbenieks, kurš Olimpiādē soļoja 50km garo distanci izcīnīja 37. vietu 80. cilvēku konkurencē, Arnis stāstīja par Olimpisko gaisotni tur tālajā Rio Olimpiskajā ciematā, kā pirms svarīgajiem startiem gatavojas profesionāli sportisti, ko viņi ēd, kādu dzīvesveidu piekopj, lai būtu labākajā sportiskajā formā, bērni bija sapulcējušies pirmajā daļā 8.-12kl. skolēni, otrajā daļā 5.-7. klašu skolēni, tā kā skolēnu bija daudz, tad daudz tika uzdoti jautājumi un gūtas atbildes, Arnis bija sarūpējis bērniem pārsteiguma balvas, labākajam jautājumam, kāds tika pie lietussargiem, citi pie svecītēm un kāds pie foršā Rio krekla!  Paldies Arnim, ka paviesojies mūsu skolā, gaidām Tevi pēc Tokijas Olimpiādes atkal pie mums!

img_0031 img_0032 img_0033 img_0034 img_0035 img_0036 img_0037 img_0038 img_0039 img_0040 img_0041 img_0042

														
Niks Ozols

Florbols

Druvas sporta namā norisinājās florbola sacensības 8.-9. klašu skolēniem, mūsējiem izdevās izcīnīt 2. vietu, piekāpjoties vien Saldus vidusskolas pirmajai komandai ar rezultātu 2:4! Tika pārspēta Nīgrandes pag., Kalnu vidusskola ar rezultātu 4:1, Saldus pamatskolas komanda ar 4:3, Saldus vidusskolas otrā komanda ar rezultātu 3:0!

img_0029

Komandā spēlēja: Atis Salmins, Raivo Okats, Mārcis Glūzda, Artūrs Ezerlīcis, Hans Peters Krolls!
Paldies zēniem par cīņu un neatlaidību visas dienas garumā!
Skolotājs: Niks Ozols!

														
Niks Ozols

Florbols

14. oktobrī, Druvas sporta namā spēkiem mērojās labākās florbolistes novadā, 8.-9. Kl., grupā mūsējās izcīnīja 3. vietu, piecu komandu konkurencē, 1:1 nospēlēts ar Saldus vidusskolu, 0:0 ar Saldus pamatskolu, 3:2 uzvarēta Druvas vidusskola, piedzīvots zaudējums pret Nīgrandes pag., Kalnu vidusskolu ar rezultātu 1:4!

img_0028

Paldies meitenēm par cīņu un izturību visas dienas garumā!
Komandā spēlēja: Laura Briede, Elīna Stencele, Patrīcija Bruzinska, Elīza Milta, Madara Utbarde, Kristīne Upmane, Sonora Sergejeva, Estere Zaķe, Rūta Elizabete Ozoliņa, Una Līce!
Skolotājs: Niks Ozols

														
Niks Ozols

Rudens kross Kalnsētas parkā

23. Septembrī Rudens krosa stafetes Kalnsētas parkā, mūsējie cīnījās godam, citiem veiksmīgāki starti, citiem ne tik ļoti, bet visi kopā esam malači, ne tikai skolās, bet arī Kalnsētas parkā notika rīta vingrošana kopā ar Olimpieti Edgaru Bergu! 🏆
Paldies visiem mūsējiem kuri pārstāvēja Brocēnu visusskolu! 👍🏽😊

img_0023

Juris Pikalovs, Dana Gakute, Niklāvs Oļševskis, Kristiāna Mauriņa!
2. Vieta vidusskolu grupā 4x1000m

img_0022

Andris Šteins, Jānis Sproģis, Emīls Eglītis, Nils Mednis! 3. Vieta 6.-7. kl. 4x800m

img_0025

Mārcis Glūzda, Atis Salmins, Patrīcija Bruzinska, Laura Laura Briede! 2. Vieta 8.-9. kl. grupā 4x1000m

img_0024

Nora Grišāne, Sonora Sergejeva, Rihards Kļava, Rainers Brasls! 2. Vieta 6.-7. kl. Grupā jauktā komanda 4x800m

 

														
Niks Ozols

16. Septembrī Brocēnu sporta centra stadionā norisinājās futbola sacensības 8.-9. Kl., grupas skolēniem, kur mūsējie izcīnīja 2. vietu, piekāpjoties Saldus vidusskolas komandai ar rezultātu 0:1!

img_0021

Komandā spēlēja: Mārcis Glūzda, Emīls Meija, Artūrs Ezerlīcis, Matīss Arājs, Ričards Strikauskis, Hans Peters Krolls, Augusts Melderis, Raivo Okats, Mārtiņš Paulovskis, Atis Salmiņš!
Skolotājs: Niks Ozols

Paldies visiem par cīņu! Futbols ir beidzies, bet krosa sacensības jau 23. septembrī, Kalnsētas parkā, visām vecuma grupām! 🏆

														
Niks Ozols

Mācību gads sportā ir sācies!

Šo piektdien 9. septembrī Brocēnu Sporta centra stadionā norisinājās futbola sacensības,  6.-7. klašu grupām, mūsējie Lielo skolu grupā izcīnīja 2. vietu, finālā piekāpjoties Saldus vidusskolas komandai!

skola

Komandā spēlēja: Iļja Loladze, Kristers Buls, Rihards Kļava, Mārtiņš Šulcs, Nils Mednis, Andris Šteins, Matīss Kulvelis, Gustavs Ķezberis, Ēriks Novickis, Emīls Eglītis, Dainis Pikalovs!

Sportistus sagatavoja skolotāja Santa Markevica

Nākamās sacensības 14. septembrī futbolā vidusskolu grupā, kas norisināsies Druvas stadionā, bet 16. septembrī 8.-9. klašu grupā, Brocēnu sporta centra stadionā!

Paldies visiem, kuri pārstāvēja Brocēnu vidusskolu!

														
Niks Ozols

Brocēnu novada Olimpiāde 1.-3. klasēm

Šodien pie mums norisinājās Brocēnu novada Olimpiāde 1.-3. klašu skolēniem Brocēnu sporta centra stadionā, komandas no Remtes, Blīdenes un Brocēniem.
Disciplīnas: 30m skrējiens, bumbiņas mešana, tāllēkšana no vietas un ar ieskrējienu, stafetes skrējiens, 150m skrējiens pirmajām klasēm, 200m skrējiens otrajām klasēm, 300m skrējiens trešajām klasēm!

Paldies visiem kuri piedalījās un atbalsīja savējos!
Paldies tiesnešiem 10b un 11b!
Paldies skolotājiem: Tatjanai, Santai un Nikam!
👍🏽🏆🏅🎖🎯

1c un 1d klase

1c un 1d klase

Apbalvošana

Apbalvošana

image image image image image image image image image image image

1c, 150m skrējienā

1c, 150m skrējienā

image

Bumbiņas mešana

Bumbiņas mešana

image

Noteikumu izklāsts, gatavošanās sacensībām

Noteikumu izklāsts, gatavošanās sacensībām

2b

2b

														
Niks Ozols

Panākumi vieglatlētikā

Kā jau katru gadu skolu sacensības noslēdz visu sporta veidu māte – vieglatlētika, pirmo gadu šīs Saldus novada skolu sacensības vieglatlētikā norisinājās jaunajā Saldus stadionā, visiem dalībniekiem bija iespēja izbaudīt stadiona dotās priekšrocības un ērtumu visu sacensību laiku. Mūsējiem padevās teicami starti šajos karstajos laikapstākļos!

Ansis Grišāns 2. vieta 400m skrējienā.

Ansis Grišāns 2. vieta 400m skrējienā.

Jorens Kvēle-Kvāls 1. vieta 1500m skrējienā.

Jorens Kvēle-Kvāls 1. vieta 1500m skrējienā.

Dana Gakute 1. vieta 1500m skrējienā.

Dana Gakute 1. vieta 1500m skrējienā.

Laura Briede 1. vieta tāllēkšana.

Laura Briede 1. vieta tāllēkšana.

Ansis Grišāns 1. vieta šķēpmešana.

Ansis Grišāns 1. vieta šķēpmešana.

Sportisti, skolotājs, tiesneši..

Sportisti, skolotājs, tiesneši..

Ansis Grišāns, Juris Pikolovs, Jorens Kvēle-Kvāls, Edijs Ozols 1. vieta 4x100m stafetes skrējiens.

Ansis Grišāns, Juris Pikolovs, Jorens Kvēle-Kvāls, Edijs Ozols 1. vieta 4x100m stafetes skrējiens.

Artūrs Ezerlīcis 3. vieta lodes grūšana

Artūrs Ezerlīcis 3. vieta lodes grūšana.

Gadu noslēdzam ar teicamiem rezultātiem, paldies visiem sportistiem par ieguldīto darbu! Brocēnu vidusskola lepojas ar Jums!

 

														
Niks Ozols

Pavasara krosa sacensības

Kā jau katru gadu Kalnsētas parkā norisinājās, Saldus novada skolu krosu sacensības, laika apstākļi nelutināja nevienu, vējš, lietus, aukstums, neierasti aprīļa beigām, bet tas neliedza skriet novada skrējējiem, kuri diemžēl paliek ar vien mazāk, pie godalgotām vietām tika divas Brocēnu vidusskolas meitenes Dana Gakute 9.b 2. vieta (03:53:00) un Laura Briede 8.b 3. vieta (03:59:00), abām distance 1000m Apsveicam mūsu ātrākās un izturīgākās meitenes! MALAČI! 👍🏽
2004.-2006. g.dz. 500m meitenes:

Nora Grišāne 1:44:00 6. vieta!
Paula Ņikiforova 1:46:00 9. vieta!
Renāte Kalniņa 1:55:00 22. vieta!
Demija Burlakova 02:00:00 29. vieta!
Ksenija Sanduļaka 02:03:00 33. vieta!
Valērija Krūtaine 02:06:00 36. vieta!

2004.-2006. g. dz. 800m zēni:

Jānis Sproģis 02:51:00 5. vieta!
Nils Mednis 02:52:00 7. vieta!
Gustavs Līcis-Līcītis 02:56:00 12. vieta!
Aksels Ozols 02:56:00 14. vieta!
Andris Šteins 02:57:00 16. vieta!
Filips Kudins 02:58:00 19. vieta!
Toms Lūsēns 02:58:00 20. vieta!
Gustavs Ķezberis 03:16:00 45. vieta!

2002.-2003.g. dz. 800m meitenes:

Estere Zaķe 02:58:00 7. vieta!
Rūta Elizabete Ozoliņa 03:00:00 9. vieta!
Patrīcija Bruzinska 03:02:00 13. vieta!
Saulija Markaviča 03:15:00 23. vieta!
Madara Utbarde 03:18:00 27. vieta!

2002.-2003. g. dz. 1000m zēni:

Mārcis Glūzda 03:31:00 4. vieta!
Augusts Melderis 03:32:00 5. vieta!
Ādams Maks 04:00:00 20. vieta!
Roberts Augustiņš 04:10:00 34. vieta!
Ričards Strikauskis 04:10:00 35. vieta!
Gustavs Dāvids Vecmanis 04:10:00 36. vieta!
Dainis Pikolovs 04:10:00 37. vieta!
Raivo Dešins 04:25:00 47. vieta!
Miks Štromanis 04:26:00 49. vieta!
Rolands Puķe 04:30:00 51. vieta!

2000. (99)-2001. g. dz. 1000m meitenes:

Dana Gakute 03:53:00 2. vieta!
Laura Briede 03:59:00 3. vieta!

2000. (99)-2001. g. dz. 1500m zēni:

Ansis Grišāns 05:19:00 6. vieta!
Helmuts Zīle 05:38:00 16. vieta!

Paldies mūsu skolas izturīgākajiem bērniem, Brocēnu vidusskola lepojas ar Jums!! 👏🏼

Skriet tas ir forši! 🏃🏼

image

Laura Briede un Dana Gakute

														
Niks Ozols

Minifutbola finālsacensības!

Saldus 2. vidusskolā norisinājās minifutbola fināls 4.-5. klašu skolēniem, kur mūsējie izcīnija 3. vietu! Piekāpāmies Saldus pamatskolas komandai ar rezultātu 2:3, un Saldus 1. vidusskolai ar rezultātu 1:2!
Paldies komandai par cīņu! ⚽️👍🏽

Komandā spēlēja: Aleksandrs Fadeičevs, Gustavs Ķezbers, Iļja Loladze, Andris Šteins, Filips Kudins, Jānis Sproģis, Aksels Ozols, Nils Mednis, Kaspars Lasmanis!

Skolotājs: Niks Ozols

image

														
Niks Ozols