Matemātikas informātikas MK

55. Inga.jpgInformātikas skolotāja Inga Rozalinska māca arī sākumskolas klasēs jauno mācību priekšmetu datorika. No viņas vajadzīgajā brīdī saņemsi uzmundrinājumu un smaidu. Iejūtīga un saprotoša skolotāja gan pret skolēniem, gan pret saviem kolēģiem. Aktīva, prot novadīt pasākumus jebkurai publikai saturīgi un interesanti. Ar labu humora izjūtu, hokeja un Formula 1 sacensību fane un līdzjutēja.


 

21. mielava.jpgMatemātikas skolotāja Vineta Mielava ir spilgta personība. Skatoties uz viņu skolēni redz pašpārliecinātu cilvēku. Skolēni saka, ka šajā skolotājā saskata inteliģentu personu, kas pēc ārienes nemaz neizskatās pēc „klasiskās” skolotājas, ar kostīmiņu un milzīgu somu. Skolotāja Mielava ir kopta sieviete, kas prot būt mūsdienīga. Tomēr skolēni uzsver, ka skolotājai ir skaļa balss, tāpēc viņas stāstīto var dzirdēt pat tie, kas sēž pēdējā solā, nemaz nesūdzoties par nedzirdēšanu. Šī ir viena no skolotājām, kas spēj uzturēt klasē kārtību un patiesībā ir ļoti stingra. Skolotāja Mielava ir personība, kas liekas radīta, lai mācītu matemātiku.


 

61. es web.jpgInformātikas skolotāja Irēna Birgersone ir skolotāja „spridzeklis”! Nevienam nav noslēpums, ka viņa ir dzīvespriecīga un jautra. Arī ļoti gudra persona, kas spēj jauniešus pārsteigt ar interesantu informāciju par dzīvi. Skolotāja ir smieklīga, ar viņu var runāt kā ar draugu un aizmirst vārdu skolotāja, jo Irēna Birgersone ir savējā. Viena no atraktīvākajām skolotājām, kas saprot jauniešus. Skolotāja ir optimistiska, vienmēr ar smaidu sejā un sirdī. Skolēni, aprakstot šo skolotāju,  izmanto tādus vārdus kā – forša, krutā, mūsējā, spridzeklis. Skolēni šo skolotāju tiešām uztver kā savu cilvēku.


 

 

 

 

128. P8311745.jpgMatemātikas skolotāja Maija Golubeva ir ļoti labsirdīga. Viņai piemīt labas runas dāvanas. Prot mācīt matemātiku un fiziku visiem skolēniem, izskaidrojot tēmu pielietošanu dzīvē. Ar viņu nekad nav garlaicīgi, jo atmosfēru „uzspodrina” ar kādu anekdoti. Kā gan viņa tās atceras? Skolotājai piemīt radošs gars. Viņai visu laiku jādomā par nākotni, jo viņa ir arī galvenā par stundu saraksta kārtošanu skolā. Mēs viņu pazīstam kā „superīgu” cilvēku.

 


 

112. visocka (2).jpg

Krievu valodas un matemātikas skolotāja Oksana Visocka ir skolotāja, kura savā darbā izmanto dažādas mācību metodes. Ļoti humāna. Pie viņas ir viegli mācīties, jo viņa atdala emocijas no lietišķa darba. Viņas smaids sasilda sirdi.

 


 

65. litvinova.jpgMatemātikas skolotāja Olita Ļitvinova – Inteliģenta, izpalīdzīga un čakla skolotāja. Viņa ir kā mazs cinītis, kurš gāž lielu vezumu, jo darbi bieži vien ir vairāk, nekā cilvēks spēj izdarīt. Katrs vēlas tādu atdevi darbam, kādu to sniedz skolotāja Olita Ļitvinova. Nekad neviens darbs netiks iesākts un būs nepabeigts līdz galam. Ja ir radušies kādi jautājumi, tad sājai skolotājai vienmēr būs rasta atbilde uz tiem. Ļoti pretimnākoša. Brīvajā laikā aizraujas ar dzejoļu rakstīšanu, kas liekus komentārus neprasa.

 


97. virkstene.jpgInformātikas skolotāja Digna Virkstene ir strādīga. Interesantā personība veidojusies viņā no ļoti dažādajām pieredzēm Stundās nodrošina noteikumu un kārtības ievērošanu. Neatteiks „pamest pēdējā brīža glābšanas salmiņu.” Viņas rokās, ja vajag, ir ģitāra, jo viņa ir skaistas balss īpašniece, tāpēc brīvajā laikā dzied korī. Atraktīva aktivitāšu vadītāja pasākumos. Raksta dzeju.

 


 

Irēna Birgersone