Sports

Panākumi sportā 2017./2018.m.g.

Laiks Vieta Sacensību veids Dalībnieki Skolotājs
maijs 3. Jauniešu komandu konkurencē ugunsdzēsības sacensībās “Stiprie, veiklie” Saldus tehnikumā Rainers Pavārs 8.c kl.,Klāvs Zakevics 8.c kl.,Rebeka Zakevica 6.b kl.,Dora Liekmane 5.a kl.,  Edžus Zakevics 3.b kl.
maijs 1. starpnovadu pavasara kross 1000 m distancē Nils Mednis 7.a kl. sporta skolotāji
3. Kristiāna Mauriņa 11.a kl.
2. Danai Gakutei 11.a kl.
1. Samanta Turka 10.a kl.
 aprīlis 3. Kurzemes zonas sacensības florbolā 6.-7. klašu zēniem Aksels Ozols 6.b kl., Nils Mednis 7.a kl., Gustavs Ķezberis 7.a kl., Andris Šteins 7.a kl., Gustavs Līcis-Līcītis 6.b kl. , Jānis Sproģis 7.a kl., Toms Patriks Lūsens 6.b kl. Raitis Plauks
aprīlis 2 starpnovadu mini futbola sacensības 4.-5. klašu  grupā Felikss Sprogis 3.b kl., Ralfs Pavlovs 4.a kl., Līga Gūtmane 5.a kl., Emīls Bruzinskis 4.a kl., Dāvis Gotlaufs 4.a kl., Jēkabs Kudiņš 3.b kl., Valters Glūzda 3.c kl., Alekss Magila 3.a kl., Alekss Neimanis 2.b kl. Niks Ozols
aprīlis 3. Kurzemes zonas sacensības florbolā 8.-9. klašu grupā Rihards Kļava 8.c kl., Rainers Brasls 8.c kl., Aleksis Vitols 8.c kl., Roberts Augustiņš 8.a kl., Matīss Arājs 9.a kl., Mārcis Glūzda 9.a kl., Mārtiņš Šulcs 8.a kl. Ansis Pūce
aprīlis 1. Starpnovadu volejbola sacensības Aksels Ozols – 6.b kl.,Nils Mednis– 7.a kl.,Mārtiņš Šulc– 8.a kl.,
Ādams Maks– 8.a kl.,Dainis Pikalovs 8.a kl.,Krists Janševskis– 8.b kl.,Augusts Melderis 9.a kl.,Mārcis Glūzda – 9.a kl.,Atis Salmins -9.a kl.,Matīss Arājs– 9.a kl.
Niks Ozols
janvāris 1. Sportland kauss manēžā 1.posms Kuldīgā 60 m distancē Sonora Sergejeva 8.c kl.
janvāris 3. Starpnovadu basketbola sacensības 6.-7.kl.zēniem Aksels Ozols 6.b kl., Rihards Ķepsnis 6.b kl.,Matīss Kulvelis 7.a kl., Gustavs Ķezberis 7.a kl., Toms Patriks Lūsens 6.b kl., Andris Šteins 7.a kl., Nils Kristians Mednis 7.a kl. Raitis Plauks
janvāris 3. Starpnovadu basketbola sacensības 8.-9.kl.meitenēm Rūta Elizabete Ozoliņa 9.a kl., Estere Zaķe 8.c kl., Kristīne Upmane 9.b kl., Patrīcija Bruzinska 9.a kl., Tīna Olševska 8.b kl., Alise Elizabete Zemrūķe7.b kl. Niks Ozols
 decembris  2. Mākslīgās klinšu sienas kāpšanas sacensībās iesācējiem Rīgā  Māra Milta 3.b kl.,Mārtiņš Grundmanis 11.a kl., Kitija Holšteine 11.a kl.  Raitis Plauks
3. Elizabete Vasiļevska 11.a kl.
4. Raivo Freibergs 3.a kl., Gerda Olševska 11.a kl.
 decembris  1. Brocēnu un Saldus novada sacensības grieķu – romiešu cīņā Roberts Paulovskis 1.b kl., Efraims  Sergejevs 1.a kl, Raiens Arājums 4.b kl., Renārs Valters 2.a kl.,Emīls Vereskovs 3.b kl.,Kristofers Sausis 5.b kl., Daniels Polis 2.a kl., Agnis Formulēvičs 2.a kl
 decembris  2. Saldus novada basketbola sacensības vidusskolas meitenēm Dana Gakute 11.a kl.,Linda Bula 11.a kl.,Kristiāna Mauriņa 11.a kl.,Elīna Druvaskalne 11.a kl.,Elīna Stencele 10.a kl.,Laura Briede 10.a kl.,Kitija Holšteine 12.b kl.  Niks Ozols
novembris 1. „Spartakiāde 2018” 5.posms “Drošo veiklo stafetes” Egils Milnis-12.b, Mārtiņš Grundmanis-11.a, Ansis Grišāns-11.a, Rihards Jēkabs Dzenis-11.a, Ričards Strikauskis-8.a, Ādams Maks-8.a, Kristiāna Mauriņa, Kitija Holšteina-12.b
 novembris  3. Saldus novada atklātās skolu sacensības tautas bumbā 3.-5. klašu grupā Alekss Magila 3.a kl.,Fēlikss Sproģis 3. b kl.,Rūdolfs Ozoliņš 3. c kl.,Ralfs Līcis 3. c kl., Ralfs Pavlovs 4. a kl.,Dāvis Gotlaufs 4. a kl., Emīls Bruzinskis 4. a kl.,Patriks Rozentāls 4.b kl.,Arvis Sproģis 4.b kl.,Kristofers Sausis 5.b kl.,Dans Tepļenkovs 5.b kl.  Niks Ozols
novembris 1. Saldus novada atklātās skolu sacensības florbolā 6.-7.kl. Aksels Ozols 6.b kl., Gustavs Līcis – Līcītis 6.b kl.,Toms Patriks Lūsēns 6.b kl.,Nils Kristiāns Mednis 7.a kl.,Gustavs Ķezberis 7.a kl., Andris Šteins 7.a kl.,Jānis Sproģis 7.a kl. Ansis Pūce
oktobris 1. Saldus novada atklātās skolu sacensības florbolā 8.-9.kl. Rolands Puķe 8.a kl.,Ēriks Novickis 8.a kl.,Mārtiņš Šulcs 8.a kl., Roberts Augustiņš 8.a kl.,Rainers Brasls 8.c kl.,Rihards Kļava 8.c kl.,Aleksis Vītols 8.c kl.,Mārcis Glūzda 9.a kl.,Atis Salmins 9.a kl., Matīss Arājs 9.a kl. Niks Ozols
oktobris 1. starpnovadu sacensības rudens krosā jauktā stafete 4 x 800 m Nils Mednis 7.a kl.,Jānis Sproģis 7.a kl.,Demija Burlakova 6.b kl.,Roberta Laurinoviča 6.b.kl.  Niks Ozols
2. starpnovadu sacensības rudens krosā jauktajā komandā 4 x 1000 m Estere Zaķe 8.c kl.,Sonora Sergejeva 8.c kl.,Edijs Dombrovskis 8.c.kl.,Rainers Brasls 8.c kl., Niks Ozols
1. starpnovadu sacensības rudens krosā vidusskolas jauktajā stafetē 4 x 1000 m Rihards Dzenis 11.a kl.,Mathis Hirschlipp 11.a kl.,Laura Briede 10.a kl.,Samanta Turka 10.a kl. Niks Ozols
oktobris 2 Saldus novada atklātās skolu sacensības florbolā 6.-9.kl. Estere Zaķe 8.c kl.,Sonora Sergejeva 8.c kl., Revita Bula 9.b kl., Kristīne Upmane 9.b kl.,Samanta Liekniņa 9.b kl.,Santa Davidāne 9.b kl.,Patrīcija Bruzinska 9.a kl.,Rūta Elizabete Ozoliņa 9.a kl., Madara Utbarde 9.a kl., Niks Ozols
septembris 2. starpnovadu futbola sacensības 8.-9.kl.  Dainis Pikalovs 8.a kl.,Roberts Augustiņš 8.a.kl.,Mārtiņš Šulcs 8.a.kl.,Aleksis Vītols 8.c kl.,Matīss Arājums 9.a kl., Mārcis Glūzda 9.a kl., Emīls Meija 9.a kl., Augusts Melderis 9.a kl., Ričards Strikauskis 9.a kl., Mārtiņš Paulauskis 9.b kl.  Niks Ozols

 

Irēna Birgersone