Vēlēšanas notika

Skolēnu partiju „Aktīvistu apvienība” un „Brocēnu vidusskolas apvienotība” prezentācijas un atbildes uz jautājumiem notika no rīta. Intriģējoši programmu plāni un darbības mērķi radīja savstarpējus jautājumus.

Vēlēšanu urnā atradās 154 derīgi partiju biļeteni. Pēc skaitīšanas

partija „Brocēnu vidusskolas apvienotība” ieguva 84 balsis, bet „Aktīvistu apvienība” ieguva 70 balsis.

														
Ginta Sīle

Skolēnu parlamenta kandidātu partiju debates

Savus jautājumus  partiju kandidātiem varēsim uzdot otrdien, 6.oktobrī, plkst 8:30 skolas zālē. Debatēs piedalās visi partiju pārstāvji un 7.-12.klašu skolēni.

														
Ginta Sīle

Skolēnu parlamenta vēlēšanas

“Galvenais ir gribēt, tad viss izdosies!”

“Mēs gribam, varam, darām!”

Otrdien, 6.oktobrī, plkst. 12:30-13:00 ēdamzālē aicināti 7.-12.klašu skolēni un skolotāji izteikt savu atbalstu kādai no partijām- “Brocēnu vidusskolas apvienotība” vai “Aktīvistu apvienība”, balsojot  par sev tuvāko.

 

														
Ginta Sīle

Jaunsargi

ps-sald-3st-20150929143854

														
Irēna Birgersone

Iesvētību video

http://www.brocenuvsk.lv/galerijas/video/

														
Irēna Birgersone

Miķeļtirgus sākumskolā

Tradicionāli 29.septembri Brocēnu vidusskolā ikviens gaida ar satraukumu. Jaunākie skolēni plāno kā veiksmīgāk iztirgot kopīgi ar vecākiem sarūpētos gardumus, bet vecāko klašu skolēni steidz paspēt iegādāties- cits picu, cits kāroto kūciņu. Paldies vecākiem par radīto iespēju sākumskolas bērniem iejusties tirgotāju lomā un izvērtēt, cik veiksmīgs bija „mazais bizness”! Praktiskā darbībā rodas gan idejas reklāmai, gan prasme saskaitīt. Lai veicas arī turpmāk!

V.Ķezbere

mikelt2 2015 mikeltirgus 2015

														
Irēna Birgersone

Rudens krosa stafetes!

Olimpiskās dienas ietvaros šodien Saldus Kalnsētas parkā norisinājās Rudens krosa sacensības, kurās mūsējie uzrādīja augstvērtīgus rezultātus! Krosā piedalījās 4.-5. klašu bērni, 6.-7. kl., 8.-9. kl., un vidusskolēni.

4.-5. klašu grupā zēnu komanda palika nepārspēta visas trases garumā, katram bija jāveic 500m gara distance kalnainā apvidū!

  1. Vieta!

Aksels Ozols, Nils Mednis, Andris Šteins, Jānis Sproģis!

Attachment1 (2)

 

6.-7. klašu jauktajā komandā mūsējie izcīnīja 2. vietu, kur katrs skrēja 800m garu distanci!

Augusts Melderis, Evelīna Krūmiņa, Mārcis Glūzda, Patrīcija Bruzinska!

Attachment1

 

8.-9. klašu jauktajai komandai kur katrs skrēja 1000m garu distanci, atrauties izdevās pamatīgu gabalu, un mūsējie pārliecinoši izcīnija 1. vietu!

Elvis Veisbergs, Dana Gakute, Laura Briede, Jorens Kvēle-Kvāls!

Attachment1 (3)

 

Arī vidusskolu grupas jauktajai komandai šodien 1. vieta!

Mārcis Puriņš, Toms Sakne, Megija Kikuča, Alise Bruzinska!

Attachment1 (1)

Sportistiem palīdzēja sagatavoties mūsu skolas sporta skolotāji: Tatjana Ipoļitova, Santa Markevica, Niks Ozols!

Paldies visiem kuri pārstāvēja mūsu skolu Rudens krosa stafetēs, Brocēnu vidusskola lepojas ar Jums!

Skriet tas ir forši!

														
Niks Ozols

Informatīvā akcija „Pasaule kļūst labāka” arī Brocēnu vidusskolā

  1. septembrī parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica Ārlietu ministrijā atklās informatīvo akciju „Pasaules labākās ziņas”, kuras laikā plānots izdalīt 20 000 eksemplāru bezmaksas avīžu par Latvijas un ES sasniegumiem attīstības sadarbībā.

Informatīvās akcijas laikā plānoti vairāk nekā 20 pasākumi visā Latvijā, arī Brocēnu vidusskolā un Brocēnu pilsētā.

Pasākums Latvijā un Brocēnos norisināsies dienu pirms ANO post-2015 samita, kurš notiks no 25. līdz 27. septembrim Ņujorkā. Samita laikā plānots formāli apstiprināt jauno pasaules ilgtspējīgas attīstības ietvaru nākamajiem 15 gadiem, tādējādi aizstājot pašreizējos Tūkstošgades attīstības mērķus. Latviju post-2015 samitā pārstāvēs Valsts prezidents Raimonds Vējonis un ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Pēdējā laikā saskaramies ar ļoti daudz negatīvām diskusijām par Latvijas un Eiropas lomu globālajos procesos. Norobežojoties no politiskām niansēm, cilvēciskā līmenī ir jāatzīst, ka attīstības sadarbība ir instruments kā uzlabot cilvēku dzīvi mazāk attīstītos reģionos – nodrošinot piekļuvi ūdenim, izglītībai un veselības aprūpei. Tās ir investīcijas pašu valstu spējā risināt savas problēmas. Tieši tāpēc jaunajiem ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķiem ir jābūt drosmīgiem un atbildīgiem, piesaistītiem pie reāliem finanšu instrumentiem. Katram cilvēkam uz šīs planētas ir tiesības uz cieņpilnu dzīvi” stāsta Inese Vaivare, LAPAS direktore

Akcija „Pasaule kļūst labāka” ir viens no Ārlietu ministrijas un Latvijas Platformas attīstības sadarbībai (LAPAS) organizētajiem Eiropas gada attīstībai pasākumiem, kura mērķis ir informēt sabiedrību par ES un tās dalībvalstu attīstības sadarbības politiku un tās rezultātiem, kā arī skaidrot ieguvumus visām iesaistītajām pusēm. Eiropas gada attīstībai mājas lapa: https://europa.eu/eyd2015/lv.

														
Irēna Birgersone

Jauns bērnu rotaļu laukums pie Brocēnu vidusskolas

Ir laba ziņa! Jaunajā bērnu rotaļu laukumā pie Brocēnu vidusskolas ik mīļu brīdi ņipri darbojas priecīgi bērni. Starpbrīžos bērni kāpj, lien, rāpjas – ir veselīgā kustībā, lai pēc tam ar jaunu sparu varētu pievērsties zinību apguvei. Pēcpusdienā rotaļu laukumā bieži redzamas māmiņas ar mazuļiem. Ir izveidota vēl viena ģimenēm draudzīga vieta Brocēnos.

Rendija no 4.a klases saka: “Mūsu bērnu laukumiņš ir vienkārši super, jo mēs varam izskrieties. Mums ir jābūt saudzīgiem, un to mēs arī cenšamies darīt”. Kristai no 4.a ļoti patīk bērnu laukumiņa šūpoles, jo tur var šūpoties pa četri. Ilgi auklētā skolas direktora un skolotāju doma par spēļu laukumu pie skolas, ir realizēta dzīvē.

Liels paldies visiem, kas finansiāli atbalstīja un palīdzēja bērnu sapņiem piepildīties: SIA „Stādaudzētava Blīdene”, SIA Reserv Inc, SIA ASEG, SIA Composite Line, SIA Lanos, SIA Libra Plast, Brocēnu pašvaldībi. Paldies par atsaucību un līdzdarbošanos biedrībai “Vecāku klubiņš “Kodols” un biedrībai “Kurzemes reģionālais veselību veicinošo skolu centrs “Kamols””.

Projekta vadītāja Arta Zepa

DSCN2159 DSCN2649

														
Irēna Birgersone

10.kl.iesvētības

Kā jau katri 10-mitie arī mēs, 10.a un 10.b, šogad tikām kārtīgi iesvētīti, tāpēc ar savām emocijām par iesvētībām un netīro daļu, gribam dalīties ar visiem. Mūsuprāt, katra iesvētību diena bija oriģināla un skolā varēja vērot īstu modes skati visas nedēļas garumā, protams, arī ļoti nosmieties par desmito klašu skolēniem. Bērnudārznieku dienā – mums nu nekādi nesanāca būt nopietniem, jo mīkstās mantiņas nebija pietiekami mīkstas, 13:00 mums neļāva gulēt pusdienlaiku. :) Lauksaimnieku dienā – mums pakaļ vilkās kārtīga smaka, jo mēs taču esam no kūts, un vislabāk mums patika spaiņi-somas vietā. Trešdien, mēs bijām kārtīgi dievi un dievietes no Grieķijas saulainajām pilsētām un citas savdabīgas mitoloģiskas personas. Visur līdzi mums turējās klases audzinātājas Daiga Barančane un Arta Zepa.

Ceturtdien devāmies velobraucienā uz Remti, bet tas jau nu ir cits stāsts. Un tad pienāca kulminācijas diena – piektdiena, kad nu beidzot kļūsim par OFICIĀLIEM vidusskolēniem. No rīta Veco ļaužu dienā bijām izmukuši no pansionāta, jo regulāri pārprasījām jeb bijām pārāk kurli, pusdienās ēdām putriņas, jo citiem zobi tādi vārgi. Ap 4-iem visi satikāmies pie Dūņupes, kur ēdām un dzērām visādas pretīgas lietas, rakāmies miltos un dubļos, vēlāmies no kalna, ļāvāmies eksperimentam ar jaunām sejas maskām, rāpāmies pa “Singura taku” un ,protams, devām svinīgo zvērestu. Mums ļoti patika, paldies 11.a klasei.

Alvīne Paštore un 10.b klase

DSCN2684 DSCN2960

														
Irēna Birgersone