Makulatūras vākšanas akcija!

Akcija_____1_kg_makulat__ras (1)

														
Irēna Birgersone

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus starpnovadu sākumskolas kombinētajā olimpiādē!

Nora Grišāne 4.b klase- 1.vieta,

Rūta Alma Vicinska 4.a klase- 3.vieta,

Kristiāns Priedītis 3.a klase-atzinība.

Paldies skolotājām Svetlanai Tarasovai, Daigai Staško, Rudītei Balodei!

														
Daiga Staško

Tostamā brauciena foto

http://pildid.tostamaa.ee/2015/broceni/

														
Irēna Birgersone

“Jauno satiksmes dalībnieku forums” Saldū

13.aprīlī Saldus sākumskolā, spītējot drēgnajiem laikapstākļiem, notika CSDD organizētais konkurss 2003.-2005.gadā dzimušiem bērniem “Jauno satiksmes dalībnieku forums”. Brocēnu vidusskola šogad tajā piedalījās 3.reizi, bet jau ar 2 komandām.

Konkursa mērķis ir nemainīgs: paaugstināt bērnu zināšanu līmeni satiksmes drošības jautājumos un ceļu satiksmes noteikumos, pirmās palīdzības sniegšanā cietušajam, velosipēdu tehniskā stāvokļa pārbaudes jautājumos, kā arī pilnveidot velosipēdu vadīšanas meistarību sarežģītās situācijās uz ceļa, lai samazinātu ceļu satiksmes negadījumu skaitu, kuros tiek ievainoti vai bojā iet bērni. Veidot skolēnos pareizas uzvedības iemaņas, taktisku un iejūtīgu attieksmi pret citiem satiksmes dalībniekiem ar  foruma sacensību palīdzību.

4.b klases komanda “Ašie velodraugi” (Amanda Avgustiņa, Karīna Blūma, Santa Sandija Sause, Ralfs Stūris, Andris Šteins, Klāvs Valteris) kopvērtējumā ierindojās 4.vietā, uzrādot ļoti labus rezultātus ceļu satiksmes noteikumos un pirmās palīdzības sniegšanas zināšanās.

4.a klases komanda “Riteņkaraļi” (Nora Grišāne, Valērija Krūtaine, Daniels Mežeckis, Aleksandrs Puškarjovs, Ksenija Sanduļaka, Jānis Štegmanis un rezerviste Amanda Siliņa – Lauva) kopvērtējumā ierindojās 6.vietā, uzrādot ļoti labus rezultātus pirmās palīdzības sniegšanas zināšanās un ceļu satiksmes noteikumos.

Skolēnus “iegāza” 2 braukšanas posmi, jo pietrūka laika un inventāra, lai labi sagatavotos. Komandas ir gatavas arī nākamajā gadā startēt šajās sacensībās, bet pirms tam ilgstošāk un cītīgāk tām gatavoties, jo ļoti gribas iegūt 1.vietu un tiesības startēt valsts sacensībās.

Skolotāja Anete Milta

20150413_13242420150413_161825 20150413_135157 20150413_161727 20150413_161850

 

														
Irēna Birgersone

Tikām “Enkura” finālā!

Sestdien, 18.aprīlī, mūsu skolas komanda piedalījās Latvijas Jūras akadēmijas konkursā “Enkurs 2015.” Pusfināla etapos pašaizliedzīgi piedalījās Mārcis Puriņš( kapteinis), Žanis Andersons, Eduards Sauja, Rolands Šakals, Mārtiņš Andersons, Eduards Krūtainis, Signija Štrāla, Alise Bruzinska, Marta Milta , Elza Tīlika un Reinis Buls.  Komanda bija saliedēta un centīgi mācījušies, tāpēc prieks, ka jācīnās arī finālā 25.aprīlī. Turēsim īkšķus!

														
Ginta Sīle

Tomēr paliekam ceturtie!

17.04. Saldus sākumskolas sporta zālē norisinājās minifutbola sacensības 2003.-2005. gada dzimušiem zēniem, kur Brocēnu vidusskolas komanda izcīnīja ceturto vietu!

Brocēni 1:0 Kalni;

Brocēni 1:2 Saldus sākumskola;

Brocēni 1:1 Saldus pamatskola.

Vārtus mūsu komandas labā guva: A. Fadeičevs, A. Šteins, A. Ozols!

IMG_4235

Komandu pārstāvēja: Andris Šteins, Matīss Kulvelis, Iļja Loladze, Rainers Brasls, Edijs Dombrovskis, Rihards Kļava, Aksels Ozols, Aleksadrs Fadeičevs, Roberts Avgustiņš, Gustavs Ķezberis!

Paldies zēniem par cīņu un Brocēnu vidusskolas goda aizstāvēšanu!

														
Niks Ozols

Eglīšu stādīšana

Latvijas sakopšanas talku ietvaros 30.aprīlī 9.-12.klašu skolēni stādīs eglītes mežā aiz kartingtrases. lai šo darbu paveiktu, nepieciešamas lāpstas, lāpstiņas. Aicinājums sarūpēt darbarīkus pie radiem vai draugiem laicīgi!

														
Ginta Sīle

Skolēnu apmaiņa

Mūsu draugi Igaunijā ir Toostama skola.Katru otro gadu skolēnu delegācija dodas uz Toostama skolu draudzības vizītē. Arī šorīt 46 cilvēku delegācija devās divu dienu vizītē uz Igauniju, kur paredzētas gan sporta sacensības, gan koncerts, gan diskotēka, gan filma, gan eksursija Pērnavas dabas mājā.

Katru otro gadu igauņu skolēni brauc tādā pašā kuplā skaitā pie mums.

Trešo gadu nostirprinās tradīcija, ka divi skolēni savstarpēji mainās skolām. šogad Toostama skolā 15.-18.aprīlim pieredzi gūst Laura Treinovska (10.a) un Signe Millere (11.a), bet pie mums bija 9.klašu skolēni Helevi Jurjev un Janno Oismets. Par igauņu skolēniem vislielāko rūpi komuniācijā un dienas laika aizpildīšanā uzņēmās Evelīna Štefane (12.b), Agnese Dimza (12.b) un Amanda Dombrovska (11.a). Prieks, ka mums ir radoši un atbildīgi jaunieši!

														
Ginta Sīle

1.pakāpes diplomus

10.aprīlī koru skatē saņēma 1.-4.klašu koris, 5.-9.klašu koris un jauniešu koris “Sonate.” Visus korus vada skolotāja Ināra Bērziņa. Var tikai apbrīnot skolotājas darba spējas un prasmi iedvesmot dziedātājus. Skolotāja ir dziedātgribošo skolēnu prasīgā, rosīgā, apgarotā un talantīgā mūza.

														
Ginta Sīle

Jāņa Irbes koncerts skolā

Otrdienas rītā 9.-12.klašu skolēni saņēma jauku pēclieldienu dāvanu- pianista J.Irbes koncertu “Klavieres cauri gadsimtiem.” Klausītājiem bija iespēja iepazīties ar vieniem no pirmajiem klavierēm radītajiem skaņdarbiem, atpazīt pasaulē zināmus skaņdarbus, baudīt profesionālu mākslinieka sniegumu.

														
Ginta Sīle